Cep Telefonu Şeffaf Kartvizit

 Cep Telefonu Şeffaf Kartvizit

Cep Telefonu Şeffaf Kartvizit

Siz de Pazar payınızı genişletmek ve adınızı daha bilinir bir hale getirmek istiyorsanız firmanız için en gerekli unsur olan tanıtımları ilk hedefiniz haline getirmeniz gerekiyor. Yeterli oranda yapılan tanıtımların ardından daha bilindik olan markalar müşterilere daha güvenilir bir görünüm veriyorlar. Tanıtım ürünlerinden en çok kullanılan olan kartvizitler ise bu alanda size oldukça yarar sağlıyor. Hangi sektörde olursanız olun kartvizit kullanımı kimliğinizin doğru bir şekilde karşı tarafa aktarılması için önem taşıyor. Cep telefon şeffaf kartvizit ise sadece sektörlerden bir tanesi.

Cep telefonu gibi değerli bir ürünü alırken insanların daha güvenilir firmalar aramasındaki neden son derece normalken aynı şekilde telefonlarla ilgili bir arıza durumunda da işin en güvenilir adresini arıyorlar. Kartvizitler ise karşı tarafa daha kurumsal ve daha güvenilir bir imaj çizerken, insanların işinize ne denli bağlı olduğunuzu da anlamalarına neden oluyor.

Kartvizitte yer alan isim soy isim ve iletişim bilgileri gibi unsurlar sizin zor durumlarda ile ulaşılacak olan kişi olmanız için kolaylık sağlıyor. Deforme olmayan şeffaf PVC kartvizitler ise yıllarca saklanabilen özellikleri ile müşterilerinizde daha kalıcı bir şekilde bulunmanıza da olanak veriyor. Sadece bir kâğıt görünümünden çok resmi bir görünüm sarf eden ve işinizi ne denli ciddi yaptığınızı karşı tarafa aktaran bu tanıtım ürünü ile sizler de kimliğinize yeni bir boyut kazandırabilir ve saygınlık sahibi bir birey olarak pazardaki hak ettiğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

Sıradan kartvizitlerin aksine şeffaf kartvizitler ile özgün bir görünüm kazanmak ve diğer firmaların kartvizitleri arasında dikkat çekmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Genel haliyle dikdörtgen şeklinde bulunan kartvizitlerin aksine isteğe bağlı olarak özel oluşum kartvizitler de yapılabiliyor. Bunun yanında markanızın logosuna uygun olan kartvizitler de hazırlanabildiği gibi logonuzun şekliyle birebir kartvizitleri de firmanıza özgü olarak hazırlatabilirsiniz. Bu şekilde diğer firmalar içinde dikkat çekip daha özgün ve kaliteli bir kurum olarak bilinmenizi sağlayan kartvizitler ile daha fazla müşteri kazanmanız hiç de zor olmayacak. Şeffaf kartvizitler firmanızı en iyi şekilde yansıtacak.

%13

Cep Telefon Şeffaf Kartvizit

200,00 TL 175,00 TL Vergiler Hariç: 175,00 TL

• Renkli kartvizit, Basit görünüşünün yanında imaj bakımından etkili bir reklamdır. Günümüzde firmalar tanıtıma ayırdıkları rakamları kıstıkça farkında olmadan piyasalarını rakip firmalara kaptırmaktadırlar. Kriz dönemlerinde reklamdan tasarr...

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)