Kişisel Şeffaf Kartvizit

Kişisel Şeffaf Kartvizit

Kişisel Kartvizitiniz En Büyük Kazancınız!

İş dünyasında oldukça önemli olan kartvizitler ancak doğru birşekilde kullanıldığında ve hazırlandığında sizlere yarar sağlamaktadır. İşte kişisel kartvizit nasıl olması gerektiği ve kartvizitin sizin için önemi!

Kişisel kartvizit sadece bir kâğıt parçası olarak görülmemeli.  Kartın kalitesi ve nasıl olması gerektiği gibi birkaç kurala uyulduğunda sizlere her kapıyı açan bir anahtar niteliğine dönüşen kartvizitler, firmanızı ve kendinizi tanıtmanız açısından en büyük silahınız. Kişisel kartvizit yanında taşımayan bir kişinin profesyonel görünmediğinden dolayı müşterilere de çok güven vermediği tespit edilmiştir. Kurumsallık bildiren kartvizitler üzerinde yer alan logonuz ve isminiz gibi bilgiler ile karşı tarafa güvenilir satıcı hissini verebilir ve daha fazla insanın ilgisini çekebilirsiniz.

Şeffaf kartvizitler kadar renkli kartvizit örnekleri de oldukça ilgi çekiyor. Firmaların kurumsallığını yansıtan kartvizitler kişisel amaçlı olarak da kullanılabiliyor. Bir firma yokken sadece kişisel amaçlı bir tanıtım söz konusu ise güven verme ve prestijli görünme açısından kartvizitler oldukça önemli.

Kişisel kartvizit üzerinde kişi adı, ünvanı, şirketin bilgileri, fax numarası, tel numarası gibi tüm bilgiler ve şirketin logosu da kart üzerinde yer alması gereken bilgiler arasında. Bir kartvizit üzerinde sadece isimsoy isim olması karşı tarafın size ulaşması için yeterli olmuyor. Bu nedenledir ki kartvizitinizi yapacak olan firmanın tam anlamıyla bu işe hâkim olması gerekiyor. Kaliteli bir baskı yapılması kadar önemli olan ise kartvizitin üzerinde bulunması gereken tüm bilgilere hâkim olmaktır.

Kaliteli bir kartvizit için doğru adrese işinizi emanet ettikten sonra tek yapmanız gereken basım işlemlerin bitesi olacaktır. Basım işlemleri bittikten sonra ise insanlara daha kalıcı işler aktarmak ve isminizin her yerde anılmasını sağlamak amacıyla kartvizitlerinizi dağıtabilirsiniz.

Söylenen sözlerin akıldan çıkacağı düşünülerek yazılı olarak bir belge sunulması sizin de karşı tarafın da işini kolaylaştıracak ve aranızdaki iletişimi de daha etkin kılacaktır. Siz de hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir hizmet ile kartvizitlerinizi hazırlatmak istiyorsanız http://seffafkartvizit.net/ adresine uğrayabilir ve siparişinizi vererek reklam dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz.

%13

Kişisel Şeffaf Kartvizit

200,00 TL 175,00 TL Vergiler Hariç: 175,00 TL

Kişisel Kartvizitiniz En Büyük Kazancınız!İş dünyasında oldukça önemli olan kartvizitler ancak doğru birşekilde kullanıldığında ve hazırlandığında sizlere yarar sağlamaktadır. İşte kişisel kartvizit nasıl olması gerektiği ve kartvizitin sizin i...

%13

Kişisel Şeffaf Kartvizit

200,00 TL 175,00 TL Vergiler Hariç: 175,00 TL

Biz SeffafKartvizit.Net Ailesi Olarak..  Amacımız Güven, Kalite, Hızlı Teslimattır..• Renkli kartvizit, Basit görünüşünün yanında imaj bakımından etkili bir reklamdır. Günümüzde firmalar tanıtıma ayırdıkları rakamları kıstıkça farkında olmad...

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)