Turizm Şeffaf Kartvizit

Turizm Sektörünün Olmazsa Olmazları Kartvizitler!

Turizm sektörü ülkemizin hemen hemen her kesiminde yaz ve kış turizmi olarak gerçekleştirilebilen bir sektördür. Hal böyle olunca turizme yönelik işletilen firmaların ve kuruluşların da sayısı oldukça fazladır. Turizmin rekabet dolu bu ortamında firmalar daha fazla kar elde edebilmek için her yöntemi denerler. Daha fazla insana ulaşmak için kullanılan en önemli yöntemlerden biri ise kartvizitlerdir.

Sahibinin adı ve say adının üzerinde bulunduğu, firmanın adının ve logosunun yer aldığı, iletişim bilgilerinin de eklendiği küçük tasarımlara kartvizit denir. En olarak 5,5 cm boy olarak ise 8 cm olarak çoğunlukla bulunan kartvizitlere eğer özgünlük getirmek istiyorsanız özel kesim olanlarını da kullanabilirsiniz. Özel kesim kartvizitler ile şeffaf kartvizitlerbirleştirildiğinde ortaya çıkan görüntü herkesin dikkatini çekecektir. Kartvizitlerin veriliş amacı kadar görsellikleri de önem taşıdıkları için kaliteli bir kartvizit ile çalışmak daha mantıklı olacaktır. Karşı tarafa vereceğiniz kartvizitlerin çabuk deforme olmaması, dayanıklı olup malzemesinin de kaliteli durması gibi pek çok öneli nokta sizin imajınızı çizerken ölçüt noktası olabilir. Bu nedenle kartvizitinizi kimlere ve nereye yaptıracağınıza da çok önem vermelisiniz.

Kurumsal kimliğin vazgeçilmez bir parçası olarak bulunan turizm kartvizitleri profesyonelliğin de en büyük göstergesidir. Öncelerde daha amatör şekillerde yapılan kartvizitler günümüz teknolojisinde dijital ortamda daha kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanabiliyor. Özellikle de özel kesimlere ve sizlerin isteklerine göre şekillenebilen kartvizitler ile artık kendi tarzınızı da kartvizitlerinize yansıtabilir ve daha dikkat çekici bir hale gelebilirsiniz.

Şeffaf kartvizitlerde kâğıdın kaliteli olması, arka baskıdan yararlanılması, tek yönlü olması, ıslanmayan kartvizit özelliği taşıması, toplu basılmadan kaynaklı olarak uygun fiyatlı kartvizit yapılması gibi tüm özellikler sizlere avantaj olarak dönecektir.

Firmalar her ne kadar reklam giderlerinden kısmazlar ise uzun vadeli olarak kar amacıyla çalışacaklarını bilirlerse işletme daha iyi bir pozisyona gelebiliyor. Bu nedenle kartvizitler turizm kartviziti, sağlık kartviziti, avukat kartvizit gibi pek çok sektörde kullanılabiliyor.

http://seffafkartvizit.net/ farkı ile siz de birbirinden farklı kartvizit çeşitlerine sadece tek bir tıkla ulaşabilirsiniz.

%13

Turizm Şeffaf Kartvizit

200,00 TL 175,00 TL Vergiler Hariç: 175,00 TL

Biz SeffafKartvizit.Net Ailesi Olarak..  Amacımız Güven, Kalite, Hızlı Teslimattır..• Renkli kartvizit, Basit görünüşünün yanında imaj bakımından etkili bir reklamdır. Günümüzde firmalar tanıtıma ayırdıkları rakamları kıstıkça farkında olmad...

Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)